O kursie

Zawód Niania – postaw na jakość i wygodę kształcenia!

Gdy podejmujesz decyzję o odbyciu kursu, chcesz mieć pewność, że możesz nam zaufać. Bez obaw – mamy wiele lat doświadczenia i dobrze wiemy, jak przekazywać wiedzę. Nasze kursy skończyły setki osób, które dzięki temu mogły podjąć pracę w zawodzie Opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym lub zajmować się dziećmi u osób prywatnych.

Zdobywaj wiedzę

Dzięki nam poznasz nie tylko teorię, ale i praktykę pracy z małymi dziećmi. To odpowiedzialne zajęcie, do którego trzeba się odpowiednio przygotować. Przekażemy Ci wszystko, czego będziesz potrzebować, by móc sprawować należytą opiekę nad maluchami. Taką, jaka wymagana jest przez pracodawców (instytucje, osoby prywatne), ale też przez same dzieci.

Nasza kadra to fachowcy

Szkolenia prowadzą osoby dysponujące wiedzą oraz umiejętnościami ich przekazywania. Wiedzą, jak przygotować Cię do zawodu, który wymaga dużych kwalifikacji i odpowiedzialności. To nie tylko nauczyciele – to trenerzy, znający opiekę nad dziećmi od strony praktycznej. Zajęcia prowadzone są osoby z wykształceniem psychologicznym, pedagogicznym, medycznym. Odkryją przed Tobą tajniki zawodu i przygotują Cię do niego w najlepszy możliwy sposób.

Zaufaj doświadczeniu

Organizacją kursów dla Opiekunów zajmujemy się od ponad 10 lat. Dobrze wiemy, jak wykorzystywać możliwości Internetu do nauki, ale także, jak połączyć teorię z praktyką. Przekonały się o tym setki kursantek, które wygodnie i szybko mogły zdobyć z nami potrzebną wiedzę i umiejętności.

Dbamy o Twój komfort

Szkolenia za pośrednictwem Internetu oznaczają ogromną oszczędność czasu. Dla wielu osób to jedyna możliwość, by łączyć naukę z pracą czy opieką nad dziećmi. Od Ciebie zależy, jak zorganizujesz sobie czas, nie musisz też dojeżdżać na zajęcia. Dostarczamy wiedzę prosto do Twojego domu!

Zapisz się wstępnie

To do niczego nie zobowiazuje. Otrzymasz od nas więcej informacji.

Skontaktuj się z nami

pon. – sob. w godz. od 9.00 do 19.00

odpowiadam w ciągu 24 godzin